Aktuální projekty.

Nové byty v prodeji! Výstavba bytového domu Z v rámci II. etapy byla zahájena na začátku dubna 2021. Tato budova je naprojektována v moderním stavebním pojetí s okouzlujícími výhledy. Předpokládaný termín dokončení 3Q/2022.

V oblíbené lokalitě v Oslavanech vznikne v centru jejich městské části Padochov novostavba 6 rodinných domů. Domy s nápaditou fasádou a účelově řešenou dispozicí s garáží a zahradou s množstvím prostoru pro využití.

Plánovaná výstavba 3 rodinných domů v Popůvkach u Brna.

Rezidence Bučovické terasy je svojí polohou i moderním stavebním pojetím určena těm z Vás, kteří v dnešní uspěchané době toužíte po bydlení na klidném místě a zároveň oceníte plnohodnotnou občanskou vybavenost města.

Rezidence u zámku je moderní bytový komplex v Oslavanech u Brna, navržený tak, aby vám tu nechybělo nic, co si slibujete od pohodlného bydlení v malém městě, 25 km od Brna. Projekt se nachází v sousedství rozsáhlého areálu oslavanského zámku – významné kulturní památky z 13. století. Do roku 2019 bude v sousedství Rezidence u zámku upraven rozsáhlý zámecký park. Součástí parku bude dětské hřiště, koupací bio-top nebo odpočinková zóna.